BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

STREET CHILD - Street Child

Po ilgokos tylos manasis Sunkaus Vinilo blogas vėl atgijo.Šiuo metu daugiau dėmesio skirsiu LP bei MLP apžvalgoms o pirmas pasirinktas leidinys yra amerikiečių grupės STREET CHILD - S/T albumas (Tiksliau jo versija perleista BBTAD Records leible).Originalus 1989 metų darbas buvo išleistas kaip keturių dainų MLP privačioje grupės firmelėje Hell’s Kitchen Records.Kalbant apie pačią muziką, aš galiu pasakyti , kad STREET CHILD savo kūryba tikrai nusipelnė daug didesnės auditorijos.Epiškas , Monumentalus , Archaiškas ir šaltas kaip ledas Heavy Metal įtakotas tokių grupių kaip : MANILLA ROAD , IRON MAIDEN ar OMEN. A pusėje randame keturias dainas iš MLP ,kai tuo tarpu flipsaidas užpildytas trimis niekada neskelbtomis dainomis kurios savo kokybe tikrai nenusileidžia ankstyvesnei kūrybai.Muzika šiame LP yra  emocionaliai tamsi su išraiškingomis bei monstriškai skambančiom gitarų partijomis , totaliu būgnų / boso tandemu o kas svarbiausia įtaigiu ir labai originaliu Jesse Odom vokalu kuris kažkiek primena Mark Shelton dainavimo manierą.Tai lyg nenuspėjama kelionė į dar nepažintą šalį.Aukščiausios prabos Epiškas Heavy Metal tornadas !!! BBTAD perleisdama šį LP  atliko tikrai labai didelį darbą.180 gramų vinilas, sunkus vokas su originaliu apipavidalinimu ir bukletas pripildytas niekur neskelbtų fotografijų , visų dainų tekstai.Ko daugiau galima reikalauti !?!?! Jei nesi girdėjęs STREET CHILD - nesi vertas Metalheado vardo ! Tai darbas kurį turi išgirsti bet kokia kaina.Užtektinai pasakyta.

Retumas : / 10 ( BBTAD Records) ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦ / 10 ( Hell’s Kitchen Records) Privataus leidimo MLP yra galbūt rečiausias USA vinilas kurio praktiškai neįmanoma surasti.BBTAD perleista versija kol kas yra lengvai randama daugelyje žinomų distro punktų.

Kaina : 80 - 100 litų už BBTAD versiją ir apie 2500 - 4000 litų už Hell’s Kitchen Records kopiją.Tad jei surasite originalaus spaudimo MLP už mažą kainą kokioje nors Dievo užmirštoje vinilo parduotuvėlėje , manykite , jog išlošėte loterijoje!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments are closed.